Producent

Liebherr

UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Zamrażarka LGPv 6520

Zamrażarka LGPv 6520
Kliknij aby powiększyć
 • szafa dla laboratoriów
 • kolor obudowy: biały
 • Materiał wnętrza: stal szlachetna
 • wymiary(wys/szer/gł):
  215x70x83 cm
 • Pojemność: 601 l
 • zakres temperatury: -10...-35°C
 • dynamiczny obieg powietrza
 • sterowanie automatyczne
 • drzwi pełne przeszklone
 • liczba drzwi: 1
 • materiał półek: ruszt z powłoką z tworzywa sztucznego
 • ilość półek: 4
 • napięcie: 220-240 V
 • moc znamionowa: 400 W
 • zużycie energii: 4.7 kWh
 • temperatura otoczenia: +16...+43°C
 • waga: 173 kg
Sterownik Przekaźnik półprzewodnikowy - pełna niezawodność: Wszystkie modele LKPv & LGPv posiadają przekaźnik półprzewodnikowy z gwarancją do >1 bilion cyklów startu kompresora. Umożliwiając bardzo dokładną kontrolę temperatury funkcja ta w praktyce wyklucza możliwość uszkodzenia przekaźnika jako przyczynę ekstremalnej temperatury wewnętrznej.
Sterownik Alarmy wysokiej i niskiej temperatury: Lodówki te wyposażone są w alarmy zarówno z sygnałem akustycznym jak i wizualnym. Ustawienia fabryczne granic alarmów wynoszą +3/-2K w stosunku do ustawionej temperatury: jeśli ustawienie temperatury zmieni się, aby spełnić wymagania dotyczące temperatury przechowywania, ustawienia alarmów zmieniają się równolegle i nie jest potrzebne ich oddzielne dopasowanie. Jest 30 – minutowe opóźnienie, aby uniknąć nieuzasadnionych alarmów np. przy otwarciu drzwi. Parametry alarmu mogą być dostosowane przez użytkownika do indywidualnych wymagań.
Sterownik Alarm otwartych drzwi: Lodówki rejestrują otwarcie lub uchylenie drzwi; maja zamontowany akustyczny i optyczny alarm otwartych drzwi. Alarm działa z 1-minutowym opóźnieniem.
Sterownik Alarm braku zasilania: Wszystkie modele LKPv & LGPv posiadają zapasową baterię, która obsługuje akustyczny alarm braku zasilania. Zarówno zintegrowany rejestrator temperatur jak i opcjonalny zewnętrzny monitoring temperatury poprzez interfejs RS 485 podczas braku zasilania nadal działają w czasie do 72 godzin. Baterię należy podłączyć rozpoczynając użytkowanie sprzętu.
Sterownik Wewnętrzna pamięć alarmu: Funkcja ta zachowuje w pamięci szczegóły ostatnich 30 alarmów: godzinę i datę początku i zakończenia stanu alarmowego oraz maksymalną i minimalną temperaturę powietrza we wnętrzu zmierzoną w tym przedziale czasowym. W pamięci pozostają również alerty systemu wewnętrznego.
Sterownik Alarm wysokiej temperatury skraplacza: Ten zintegrowany alarm akustyczny i wizualny ostrzega o za wysokiej temperaturze skraplacza, która może być spowodowana np. wysokimi temperaturami otoczenia, zablokowanym przepływem powietrza z lub do systemu chłodniczego.
Sterownik Alarm niskiej temperatury parownika: Ten zintegrowany alarm akustyczny i wizualny ostrzega o niskiej temperaturze parownika spowodowanej np. przez zakłócone działanie wentylatora lub zablokowanie przepływu powietrza we wnętrzu. Ten alarm będzie ostrzegał o wiele wcześniej niż alarm wysokiej lub niskiej temperatury.
Sterownik Modele: te posiadają podwójny wewnętrzny wentylator, dzięki czemu w razie usterki jednego wentylatora system chłodniczy nadal funkcjonuje ze zmniejszoną wydajnością. Niezawodne wentylatory stosowane przez firmę Liebherr posiadają gwarancję działania przez 80.000 godzin.
Sterownik Alarm usterki czujnika: W ramach systemu samokontroli, uszkodzone czujniki są rejestrowane i powodują uruchomienie alarmu. W przypadku usterki czujnika powietrza system przechodzi w tryb awaryjny, aby utrzymać temperaturę we wnętrzu na poziomie +50C.
Sterownik Zewnętrzny rejestrator danych + opcjonalny klucz na podczerwień: Wszystkie modele LKPv & LGPv mają zintegrowany rejestrator danych temperatury, który przechowuje do 2.800 wartości z czujnika temperatury powietrza zapisywanych w odstępach co 4 minuty = 7,7dni. Aby skorzystać z tych danych dostępne jest w opcji urządzenie na podczerwień (“klucz”). Dane są przekazywane z modułu lodówki do klucza przez podczerwień. Następnie klucz łączony jest przewodem z komputerem lub laptopem i dane przekazywane są do wybranego programu na komputerze. Tylko jeden zestaw danych tzn. z jednej lodówki może być przekazywany w tym samym czasie.
Sterownik Zapasowa bateria w lodówce gwarantuje, że wewnętrzny rejestrator danych temperatury podczas braku zasilania kontynuuje monitoring temperatur powietrza we wnętrzu w czasie do 72 godzin. Dostępny w opcji zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy: klucz, przewód oraz program wraz z instrukcją. Program umożliwia wizualizację i analizy danych temperatury w różnych formatach, również jako wykresy. Dane można eksportować do Excel, Word oraz do innych standardowych formatów w celu przechowania lub dalszych analiz.
Sterownik Interfejs RS485 + opcjonalny przemiennik sygnału: Wszystkie modele LKPv & LGPv posiadają intefejs RS485. Jeśli system monitoringu RS485 nie jest zamontowany, konwerter dostępny jest extra w opcji, aby zmienić sygnał RS485 na sygnał RS 232 i umożliwić połączenie z komputerem lub laptopem.
Sterownik Specjalne: oprogramowanie dostarczone jest w zestawie umożliwiającym wizualizację, analizy i eksport do innych formatów, do przechowania. Program odczytuje temperaturę z czujnika powietrza w odstępach, co 1 minutę i rejestruje stany alarmowe. Gdy zostanie zarejestrowany stan alarmowy program przekaże ostrzeżenie na komputer, na którym działa oprogramowanie.
Sterownik Specjalne: oprogramowanie dostarczone jest w zestawie umożliwiającym wizualizację, analizy i eksport do innych formatów, do przechowania. Program odczytuje temperaturę z czujnika powietrza w odstępach, co 1 minutę i rejestruje stany alarmowe. Gdy zostanie zarejestrowany stan alarmowy program przekaże ostrzeżenie na komputer, na którym działa oprogramowanie.
Sterownik PT 100port dostępu: wszystkie modele LKPv & LGPv posiadają mały, zainstalowany w fabryce port dostępu (Ø 7.6 mm) aby umożliwić zewnętrzne monitorowanie temperatury powietrza lub produktów we wnętrzu z użyciem czujnika zewnętrznego np. PT 100.

Sieć RS485:

Sieć RS485