UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu


Stomacher BagMixer 400 CC

Stomacher BagMixer 400 CC

Stomachery BagMixer® 400 CC na torebki 400 ml. Przeszklone drzwi. Click & Clean® zdejmowane łopatki. Najlepiej sprzedająca się na świecie seria, BagMixer® 400 to wydajne homogenizatory do analiz mikrobiologicznych.

Stomacher BagMixer 400 P

Stomacher BagMixer 400 P

Stomachery BagMixer® 400 W na torebki 400 ml. Pełne drzwi. Najlepiej sprzedająca się na świecie seria, BagMixer® 400 to wydajne homogenizatory do analiz mikrobiologicznych.

Stomacher BagMixer 400 W

Stomacher BagMixer 400 W

Stomachery BagMixer® 400 W na torebki 400 ml. Przeszklone drzwi. Najlepiej sprzedająca się na świecie seria, BagMixer® 400 to wydajne homogenizatory do analiz mikrobiologicznych.

Stomacher BagMixer S

Stomacher BagMixer S

Stomachery BagMixer® 400 S na torebki 400 ml. Pełne drzwi. To kolejna generacja homogenizatorów laboratoryjnych: ciche, łatwe w obsłudze i niezawodne. Dostosowane do wszystkich rodzajów aplikacji oraz z gwarancją optymalnej ekstrakcji bakterii. Jest to doskonałe narzędzie do analizy laboratoryjnej pozawalajcie uniknąć ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego..

Stomacher BagMixer SW

Stomacher BagMixer SW

Stomachery BagMixer® 400 SW na torebki 400 ml. Przeszklone drzwi. To kolejna generacja homogenizatorów laboratoryjnych: ciche, łatwe w obsłudze i niezawodne. Dostosowane do wszystkich rodzajów aplikacji oraz z gwarancją optymalnej ekstrakcji bakterii. Jest to doskonałe narzędzie do analizy laboratoryjnej pozawalajcie uniknąć ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego..

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji)
Stron:  1