UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Inne urządzenia laboratoryjne

Aparatura laboratoryjna


Inne urządzenia laboratoryjne w ofercie Labindex

Pipety elektroniczne

Pipety elektroniczne

Szeroki zakres pipet elektronicznych model: MPA-10- 0.5 to 10.0µL; MPA-20 2.0 to 20.0µL; MPA-200; 10 to 200µ; MPA-1200 100 to 1200µL.

Suszarki do rąk Dyson Airblade

Suszarki do rąk Dyson Airblade

Automatyczne włączanie i wyłączanie – żadnych brudnych przycisków. Prędkość suszenia ok.10 sekund, silnik bezszczotkowy, system antywibracyjny, 88.000 obrotów na minutę, pełnowymiarowe szczeliny o szerokości 0.3mm, strumienie powietrza o prędkości ponad 640 km/h ściągają wodę z dłoni. Osusza 21 par rąk za cenę jednego ręcznika papierowego.

Suchy blok grzejny TB-941, TB-951

Suchy blok grzejny TB-941, TB-951

Suchy blok grzejny przeznaczony jest do inkubacji materiału biologicznego, biochemicznego i chemicznego, znajdującego się w różnego typu probówkach. Cyfrowa nastawa i odczyt temperatury. Zakres temperatury od +5…+120°C. Dokładność < 0,2°C. Wkłady na probówki 0,2…20 ml.

Mineralizatory M9

Mineralizatory M9

Mineralizator M-9 pozwala w krótkim czasie na równoległą mineralizację 9 prób. Jest szczególnie przydatny przy wykonywaniu analiz wody, ścieków, gleb, odpadów i żywności. Znajduje szerokie zastosowanie przy wykonywaniu analiz azotu ogólnego metodą Kjeldahla, fosforu organicznego, określeniu stężeń metali w różnych próbach (mineralizacja przebiega w porównywalnych warunkach).

Redestylarki bitumiczne DB-1

Redestylarki bitumiczne DB-1

Redestylarka DB-1 służy do regeneracji zanieczyszczonego, niepalnego rozpuszczalnika czterochlorku węgla CCl4 z mieszaniny zanieczyszczonej masą bitumiczną. Urządzenie stanowi część aparatu ekstrakcyjnego w przypadku określania zawartości lepiszcza przy zastosowaniu metody różnicowej. Obudowa zespołu regeneracji podzielona jest na dwie jednakowej wielkości komory.

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji)
Stron:  1