Producent

JWElectronics

UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Produkty firmy JWElectronics w ofercie Labindex

Produkty firmy JWElectronics w ofercie Labindex

Wytrząsarki WL 2000 Standard

Wytrząsarki WL 2000 Standard

Wytrząsarki laboratoryjne z platformą wytrząsarki, która może wykonywać ruch posuwisto zwrotny, po elipsie lub orbitalny. Wytrząsarka laboratoryjna do mieszania materiału biologicznego lub chemicznego znajdującego się w kolbach, kuwetach lub w probówkach. Płynna regulacja częstotliwości oraz amplitudy drgań platformy wytrząsarki zapewnia ciągły dobór optymalnych warunków wytrząsania.

Wytrząsarki WL 2000 Wielopoziomowe

Wytrząsarki WL 2000 Wielopoziomowe

ytrząsarki na bazie WL-2000 zapewniające dużą powierzchnię roboczą. Możliwość zastosowania kilku blatów tworzących poziomy załadunku dla dużej ilości naczyń. Nastawny tor ruchu platformy: po okręgu, elipsach lub posuwisto-zwrotny zapewnia skuteczność wytrząsania w zależności od pojemników i potrzeb. Wytrząsarka jest wykonywana ściśle pod potrzeby. Wytrząsarka przeznaczona do pracy ciągłej.

Wytrząsarki WL 2000 Hematologiczne

Wytrząsarki WL 2000 Hematologiczne

Wytrząsarki na bazie WL-2000. Przeznaczona do mieszania osocza, krwi oraz rozmrażania preparatów krwiopochodnych w standardowych workach hematologicznych. Na blatach można jednocześnie umieścić 32 półlitrowe worki. Wytrząsarka przeznaczona do pracy ciągłej w temperaturach otoczenia od +4°C do +40°C.

Wytrząsarki obrotowe RL 2002

Wytrząsarki obrotowe RL 2002

Wytrząsarki do mieszania płynów lub zawiesin w pojemnikach zamkniętych typu probówki, kolby, zakręcane pojemniki itp. Mieszanie przez obracanie pojemnika. Płynna regulacja ruchu obrotowego wytrząsarki zapewnia właściwy dobór intensywności mieszania w trakcie pracy. Wytrząsarka laboratoryjna w wykonaniu standardowym posiada uchwyty do stojaków na probówki.

Wytrząsarki KL 942 typu kołyska

Wytrząsarki KL 942 typu kołyska

Wytrząsarki kołyski laboratoryjne do mieszania cieczy w pojemnikach i kuwetach. Regulacja częstotliwości mieszania i amplitudy wychylenia. Platforma pokryta anty-poślizgową, karbowaną gumą. Przydatna przy barwieniu i odbarwianiu żeli agarozowych, akrylamidowych, płukaniu filtrów oraz innych reakcjach biochemicznych. W krwiolecznictwie zapewnia łagodne mieszanie worków z krwią i rozmrażania osocza.

Wytrząsarki WL 972

Wytrząsarki WL 972

Wytrząsarki do mieszania w kolbach, zlewkach, kuwetach i probówkach oraz na płytkach i szkiełkach. Stosowane przy badaniach WR, testach lateksowych, hodowlach bakterii, drożdży, reakcjach immunologicznych i biochemicznych. Sterowanie zapewnia płynną regulację częstotliwości mieszania, zmienną w czasie w zależności od potrzeb. Ruch orbitalny. Blat pokryty anty-poślizgową warstwą gumy.

Wytrząsarki WL 972S

Wytrząsarki WL 972S

Wytrząsarki do mieszania materiału w probówkach umieszczonych w statywach. Płynna regulacja częstotliwości 300…1200cykli/min. Niska amplituda i wysoka częstotliwość drgań powoduje powstawanie w probówkach podczas mieszania charakterystycznego stożka cieczy, podrywającego zawiesinę z dna naczynia. Platforma wykonuje ruch orbitalny.

Łaźnie wodne z wytrząsaniem 357

Łaźnie wodne z wytrząsaniem 357

Wytrząsarki z łaźnią wodną do pracy ciągłej. Uchwyty na platformie nośnej przeznaczone do typowych kolb Erlenmeyera. Eliptyczny ruch zapewnia efektywność mieszania. Regulacja amplitudy i częstotliwości drgań platformy z możliwością zmiany w trakcie pracy zapewnia optymalny dobór parametrów mieszania. Precyzyjny regulator temperatury stabilizuje temperaturę medium w łaźni z dokładnością +/-0.1°C.

Wyświetlanie od 1 do 8 (z 8 pozycji)
Stron:  1