Producent

Opta-Tech

UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Mikroskop Biologiczny serii MK

Mikroskop Biologiczny serii MK
Kliknij aby powiększyć

SERIA MK – nowa seria mikroskopów do prac laboratoryjnych, dedykowana wyższym uczelniom, laboratoriom, szpitalom i lecznicom weterynaryjnym. Szerokie możliwości rozbudowy pozwalają dopasować mikroskop do indywidualnych potrzeb badawczych. Wysokiej klasy optyka gwarantuje doskonałej jakości obraz preparatu.

Mikroskop może być wyposażony w układ do fotografii cyfrowej/prezentacji wideo wraz z oprogramowaniem do wykonywania pomiarów. Nowoczesne oprogramowanie, w zestawach fotografii cyfrowej, pozwala na bezpośrednie sterowanie pracą aparatu z poziomu komputera i łatwą archiwizację zdjęć. Opcjonalne oprogramowanie MultiScan akwizycji, archiwizacji, wykonywania pomiarów i analizy obrazu może być rozbudowywane w oparciu o indywidualne potrzeby użytkownika stwarzając nowe możliwości pomiarowe.

Głowica głowica dwu- lub trójokularowa z kątową regulacją rozstawu okularów typu siedentopf w zakresie 55–75 mm, oraz korekcją dioptryjną +/- 5 dioptrii. Kąt obrotu głowicy okularowej 360 stopni.
Oświetlenie płynnie regulowane oświetlenie diodowe (standard) lub halogenowe 20W–6V/230V (opcja) kondensor Abbe’go NA1,25 na podnośniku zębatkowym z irysową przesłoną aperturową. Uchwyt na filtry.
Stolik stolik mechaniczny dwuwarstwowy o wymiarach 140x140mm z wygodnymi manipulatorami pionowymi (X,Y) umieszczonymi z prawej strony. Zakres przesuwu stolika 53mm x 72mm z dokładnością odczytu 0,1 mm. Blokada położenia stolika mechanicznego uchwyt przystosowany do mocowania dwóch preparatów ergonomiczny mechanizm ruchu. Ogniskującego makro i mikro.
Optyka okulary szerokopolowe o powiększeniach 10x, opcjonalnie: 6.3x, 16x. Miska rewolwerowa cztero-gniazdowa z obiektywami o powiększeniach: 4x, 10x, 40xA, 100xA-Ol (obiektywy: A - amortyzowane, Ol – imersyjny), opcjonalnie - 20x, 60xA. Zakres powiększeń w wyposażeniu standardowym od 40X do 1000X. Zakres powiększeń w wyposażeniu opcjonalnym od 25X do 1600X.