UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu


MixSplitter®

MixSplitter®

MIXSplitter® to system, który automatycznie skanuje i identyfikuje związki substancji mieszanych. Przeprowadzone wyniki analizy podają liczbę substancji w mieszaninie oraz ich stężenia; Identyfikacja do 0,1%; Analiza in situ; Wyniki w ciągu 20 minut; Brak ograniczeń dla liczby związków mieszaniny.

RaPort®  do identyfikacji grup materiałów niebezpiecznych

RaPort® do identyfikacji grup materiałów niebezpiecznych

Ręczny spektroskop Raman :RaPort® do identyfikacji grup materiałów niebezpiecznych i nielegalnych. Zapewnia precyzyjną identyfikację materiału z najwyższą mobilnością. Jest kompatybilny z systemem Android lub tabletem / smartfonem z systemem Windows.

RaPort® do identyfikacji cieczy

RaPort® do identyfikacji cieczy

Ręczny spektroskop Raman :RaPort® do identyfikacji cieczy. Zapewnia precyzyjną identyfikację materiału z najwyższą mobilnością. Jest kompatybilny z systemem Android lub tabletem / smartfonem z systemem Windows.

RaPort® do identyfikacji kamieni naturalnych i sztucznych

RaPort® do identyfikacji kamieni naturalnych i sztucznych

Ręczny spektroskop Raman :RaPort® do identyfikacji kamieni naturalnych i sztucznych. Zapewnia precyzyjną identyfikację materiału z najwyższą mobilnością. Jest kompatybilny z systemem Android lub tabletem / smartfonem z systemem Windows.

Spektrometr R532®

Spektrometr R532®

Spektrometry EnSpectr R532®: Identyfikacja w czasie rzeczywistym nieznanych substancji; Długość fali lasera 532 nm; Moc lasera 30 mW; Zakres widma 100 cm-1 – 4000 cm-1; Czas integracji 10 ms – 500000 ms;Typ detektora CCD; Wymagania systemowe Windows XP/Vista/7/8;

Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji)
Stron:  1