UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Wagi sklepowe

Wagi sklepowe

Wagi sklepowe w ofercie Labindex

Wagi sklepowe kalkulacyjne Agat i Amber

Wagi sklepowe kalkulacyjne Agat i Amber

Wagi sklepowe kalkulacyjne AgatEuro i AmberEuro to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz z cyfrowym odczytem wartości masy,ceny i należności. Przeznaczone do ważenia towarów w zakresie 100g…15kg (waga jednodziałkowa lub dwuzakresowa w II zakresie),40g…15kg (waga dwudziałkowa) i 40g…6 kg (waga dwuzakresowa w I zakresie). Zastosowanie w sprzedaży detalicznej.

Wagi sklepowe bez funkcji kalkulacyjnych Turkus

Wagi sklepowe bez funkcji kalkulacyjnych Turkus

Wagi sklepowe kalkulacyjne Turkus i Opal to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz z cyfrowym odczytem wartości masy. Przeznaczone do ważenia towarów w zakresie 100g…15kg (waga jednodziałkowa lub dwuzakresowa w II zakresie),40g…15kg (waga dwudziałkowa) i 40g…6 kg (waga dwuzakresowa w I zakresie). Zastosowanie w sprzedaży detalicznej.

Wagi sklepowe pomostowe Rubin

Wagi sklepowe pomostowe Rubin

Wagi 1-przetwornikowe typu TP-60/1, TP-150/1 Rubin, z cyfrowym odczytem wartości masy. Nowoczesne wagi elektroniczne do określania masy towarów. Wagi posiadają w wykonaniu standardowym funkcję ważenia tary, umożliwiającą ważenie towarów netto w opakowaniach oraz funkcję automatycznego zerowania masy pustego pomostu. Zakres ważenia do 150kg. Pomost wagi 450x400mm.

Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji)
Stron:  1