UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Wagi techniczne i liczące

Wagi techniczne


Wagi techniczne i liczące w ofercie Labindex

Wagi techniczne TM legalizowane

Wagi techniczne TM legalizowane

Wagi TM to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz cyfrowym odczytem wartości masy. Wagi dostępne w wersjach od 300g/0,02g do 6000g/0,2g. Wagi z interfejsem USB lub RS-232. Funcja Autozero. Ustawianie czasu stabilności. Wagi z liczeniem sztuk. Pomiar temperatury wbudowanym czujnikiem. Przeliczanie procentowe. Pomiar siły nacisku na szalkę wagi.

Wagi techniczne TM nielegalizowane

Wagi techniczne TM nielegalizowane

Wagi TM to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz cyfrowym odczytem wartości masy. Wagi dostępne w wersjach z legalizacją od 600g/0,2g do 6000g/2g. Wagi z interfejsem USB lub RS-232. Funcja Autozero. Ustawianie czasu stabilności. Wagi z liczeniem sztuk. Pomiar temperatury wbudowanym czujnikiem. Przeliczanie procentowe. Pomiar siły nacisku na szalkę wagi.

Wagi techniczne TM Plus

Wagi techniczne TM Plus

Wagi TM Plus to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz cyfrowym odczytem wartości masy. Przeznaczone do ważenia prób w zakresie 1500g / 0,5g, aż do 6000g / 2g. Funcja Autozero. Ustawianie czasu stabilności. Wagi z liczeniem sztuk.

Wagi techniczne liczące Agat L

Wagi techniczne liczące Agat L

Wagi techniczne kalkulacyjne Agat L to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz z cyfrowym odczytem wartości masy,masy jednostkowej próbki oraz ilości sztuk. Przeznaczone do ważenia prób w zakresie 100g…15kg (waga jednodziałkowa lub dwuzakresowa w II zakresie),40g…15kg (waga dwudziałkowa) i 40g…6 kg (waga dwuzakresowa w I zakresie).

Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji)
Stron:  1