Producent

Fawag

UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Produkty firmy Fawag w ofercie Labindex

Produkty firmy Fawag w ofercie Labindex

Wagi techniczne TM legalizowane

Wagi techniczne TM legalizowane

Wagi TM to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz cyfrowym odczytem wartości masy. Wagi dostępne w wersjach od 300g/0,02g do 6000g/0,2g. Wagi z interfejsem USB lub RS-232. Funcja Autozero. Ustawianie czasu stabilności. Wagi z liczeniem sztuk. Pomiar temperatury wbudowanym czujnikiem. Przeliczanie procentowe. Pomiar siły nacisku na szalkę wagi.

Wagi techniczne TM nielegalizowane

Wagi techniczne TM nielegalizowane

Wagi TM to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz cyfrowym odczytem wartości masy. Wagi dostępne w wersjach z legalizacją od 600g/0,2g do 6000g/2g. Wagi z interfejsem USB lub RS-232. Funcja Autozero. Ustawianie czasu stabilności. Wagi z liczeniem sztuk. Pomiar temperatury wbudowanym czujnikiem. Przeliczanie procentowe. Pomiar siły nacisku na szalkę wagi.

Wagi techniczne TM Plus

Wagi techniczne TM Plus

Wagi TM Plus to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz cyfrowym odczytem wartości masy. Przeznaczone do ważenia prób w zakresie 1500g / 0,5g, aż do 6000g / 2g. Funcja Autozero. Ustawianie czasu stabilności. Wagi z liczeniem sztuk.

Wagi techniczne liczące Agat L

Wagi techniczne liczące Agat L

Wagi techniczne kalkulacyjne Agat L to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz z cyfrowym odczytem wartości masy,masy jednostkowej próbki oraz ilości sztuk. Przeznaczone do ważenia prób w zakresie 100g…15kg (waga jednodziałkowa lub dwuzakresowa w II zakresie),40g…15kg (waga dwudziałkowa) i 40g…6 kg (waga dwuzakresowa w I zakresie).

Wagi sklepowe kalkulacyjne Agat i Amber

Wagi sklepowe kalkulacyjne Agat i Amber

Wagi sklepowe kalkulacyjne AgatEuro i AmberEuro to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz z cyfrowym odczytem wartości masy,ceny i należności. Przeznaczone do ważenia towarów w zakresie 100g…15kg (waga jednodziałkowa lub dwuzakresowa w II zakresie),40g…15kg (waga dwudziałkowa) i 40g…6 kg (waga dwuzakresowa w I zakresie). Zastosowanie w sprzedaży detalicznej.

Wagi sklepowe bez funkcji kalkulacyjnych Turkus

Wagi sklepowe bez funkcji kalkulacyjnych Turkus

Wagi sklepowe kalkulacyjne Turkus i Opal to nowoczesne wagi elektroniczne z tensometrycznym przetwornikiem siły oraz z cyfrowym odczytem wartości masy. Przeznaczone do ważenia towarów w zakresie 100g…15kg (waga jednodziałkowa lub dwuzakresowa w II zakresie),40g…15kg (waga dwudziałkowa) i 40g…6 kg (waga dwuzakresowa w I zakresie). Zastosowanie w sprzedaży detalicznej.

Wagi sklepowe pomostowe Rubin

Wagi sklepowe pomostowe Rubin

Wagi 1-przetwornikowe typu TP-60/1, TP-150/1 Rubin, z cyfrowym odczytem wartości masy. Nowoczesne wagi elektroniczne do określania masy towarów. Wagi posiadają w wykonaniu standardowym funkcję ważenia tary, umożliwiającą ważenie towarów netto w opakowaniach oraz funkcję automatycznego zerowania masy pustego pomostu. Zakres ważenia do 150kg. Pomost wagi 450x400mm.

Wagi pomostowe 1 i 4 przetwornikowe

Wagi pomostowe 1 i 4 przetwornikowe

Wagi z 1 lub 4 przetwornikowami z cyfrowym odczytem wartości masy. Nowoczesne wagi elektroniczne do określania masy towarów. Wagi posiadają funkcję ważenia tary oraz automatyczne zerowanie masy pustego pomostu. Zakres ważenia od 3kg/1g do 6000kg/2kg. Pomost wagi od 400x400mm do 1500x1200mm. Miernik wagi wolnostojący lub na kolumnie. Malowane proszkowo lub ze stali nierdzewnej.

Mierniki wagowe

Mierniki wagowe

Mierniki wagowe. Przeznaczone do wagi o III klasie dokładności. Ważenie towarów. Tarowanie wagi. Praca jako terminal dla systemów ERP. Funkcja etykietowania oraz dozowania. Automatyczne zerowanie masy pustego pomostu. Automatyczne wyłączanie miernika wagi. Wydruk paragonu z odczytu wagi. Zegar czasu rzeczywistego. Złącza USB/RS-232C/RS-485. Wyświetlacz LED lub LCD.

Odważniki klasy dokładności F2

Odważniki klasy dokładności F2

Wzorce masy do wagi. Wykonane ze stali nierdzewnej, posiadają świadectwo uwierzytelnienia wydane przez Główny Urząd Miar.

Stół antywibracyjny do wag analitycznych

Stół antywibracyjny do wag analitycznych

Stół antywibracyjny wykonany z blatu MDF. Stół zapewnia optymalne warunki do precyzyjnego ważenia. W środek blatu stołu wstawiona jest specjalna płyta granitowa o szerokości i długości 400mm. Stół z profili zamkniętych, malowanych proszkowo. Stalowa konstrukcja stołu na końcu posiada gumowe nóżki, umożliwiające swobodną regulację wysokości. Wymiary: wys/szer/dł ok. 760, 600, 800 mm.

Wyświetlanie od 1 do 11 (z 11 pozycji)
Stron:  1