Producent

Radiometer

UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Produkty firmy Radiometer w ofercie Labindex

Produkty firmy Radiometer w ofercie Labindex

Titrator model 840

Titrator model 840

Titratory do miareczkowania potencjometrycznego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii można korzystać z najwyższej, jakości wyników za pomocą jednego przycisku. Użycie urządzenia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Model posiada 1 biuretę wymienną. TitraLab 840 stanowi obecnie najlepszy stosunek, jakości do ceny na rynku. Metody: pH; Mv; ml. Możliwość łączenia dwóch metod.

Titrator model 856

Titrator model 856

Titaratory z serii 854 posiadają dwie biurety. Idealne i proste urządzenie do miareczkowania potencjometrycznego. Koniec z marnowaniem czasu na tworzeniu aplikacji. System TitraLab zawiera pakiet aplikacji, który znacznie uprasza jego użytkowanie. Sekwencjonowanie do 10 metod. Łączenie od 2 do 8 metod.

Titrator model 960

Titrator model 960

Titratory 960; 965 oraz 980 są pierwszymi urządzeniami do miareczkowania potencjometrycznego, które komunikują się z odłączanymi biuretami za pomocą bezprzewodowej technologii RFID. Dzięki czemu obsługa odczynnika jest niezawodna. Model 960 posiada jedną biuretę wymienną. Metody: pH; Mv; ml. Łączenie od 2 do 8 metod.

Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji)
Stron:  1