UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Mikroskopy biologiczne oraz mikroskopy stereoskopowe

Mikroskopy OPTA-TECH - to wysokiej klasy sprzęt o dużych możliwościach dalszej rozbudowy. Mikroskopy gwarantują wysoką dokładność prowadzonych badań. Wysoka jakość optyki, układów mechanicznych i podzespołów elektrycznych zapewniają dużą niezawodność i wysoki komfort pracy.

Dostarczamy mikroskopy i rozwiązania dedykowane laboratoriom, wyższym uczelniom, instytutom badawczym i firmom produkcyjnym. Nasze urządzenia przystosowane są do instalacji kamer do cyfrowej fotografii mikroskopowej i wykonywania różnego typu pomiarów i analiz. Nasza wdrożyła system zarządzania jakością ISO9001 (link do certyfikatów) będący potwierdzeniem jakości świadczonych usług.

naszym klientom oferujemy:

  • MIKROSKOPY BIOLOGICZNE
  • Polecane do rutynowych prac laboratoryjnych.

  • MIKROSKOPY STEREOSKOPOWE
  • do prowadzenia obserwacji preparatów przestrzennych w mniejszych zakresach powiększeń. Różne typy podstaw, głowic i oświetlaczy zapewniają niezbędną w tej grupie sprzętu elastyczność konfiguracji.


Mikroskopy biologiczne oraz mikroskopy stereoskopowe w ofercie Labindex

Mikroskop Micro Kit®

Mikroskop Micro Kit®

EnSpectr Micro Kit® zamienia standardowy mikroskop w system mikroskopii Ramana; Długość fali lasera 532 nm; Moc lasera 30 mW; Detektor CCD; Ilość pikseli 3648; Czas integracji 10 ms – 500000 ms; Długość ogniskowa 75 mm; Wymagania systemowe Windows XP/Vista/7/8.

Mikroskop RamMics M532®

Mikroskop RamMics M532®

RamMics M532® Mikroskop Ramana integruje możliwości analizatora Ramana EnSpectr R532® i mikroskopu Olympus CX-41 dostosowanego zarówno do pomiarów transmisji jak i odbicia. Szeroka funkcjonalność pozwala wyróżnić cząstki wielkości 2-3 mikrometrów i odróżnić je od innych.

Mikroskop stereoskopowy – Seria SL

Mikroskop stereoskopowy – Seria SL

Precyzyjne mikroskopy stereoskopowe doskonale przystosowane do prowadzenia obserwacji i badań trójwymiarowych drobnych przedmiotów, próbek minerałów, roślin, owadów itp. w świetle odbitym, przechodzącym lub w obu jednocześnie. Wysokiej klasy optyka mikroskopu, gwarantuje wysoką dokładność prowadzonych badań i obserwacji.

Mikroskop stereoskopowy – Seria X2000

Mikroskop stereoskopowy – Seria X2000

Mikroskopy dedykowane do prowadzenia stereoskopowych obserwacji drobnych przedmiotów trójwymiarowych w świetle przechodzącym i odbitym. Zależnie od rodzaju zastosowanej podstawy i oświetlacza mikroskop może być przystosowany do prowadzenia obserwacji bardzo różnych obiektów. Od drobnych owadów po elementy elektroniczne , mechaniczne itp.

Mikroskop stereoskopowy-Seria SK

Mikroskop stereoskopowy-Seria SK

Precyzyjne mikroskopy stereoskopowe doskonale przystosowane do prowadzenia obserwacji i badań trójwymiarowych drobnych przedmiotów, próbek minerałów, roślin, owadów itp. w świetle odbitym, przechodzącym lub w obu jednocześnie. Mikroskop może być wyposażony w układ do fotografii cyfrowej / prezentacji wideo.

Mikroskop Gemologiczy

Mikroskop Gemologiczy

Mikroskopy gemologiczne, głowica z regulacją rozstawu okularów 52-75mm, kąt pochylenia okularów 45 stopni: - głowica dwuokularowa lub opcjonalna głowica trójokularowa (binokularowa z dodatkowym torem wizyjnym dedykowanym do instalacji kamery). Do podstawy zamontowany jest manipulator jubilerski pozwalający na trzymanie i manipulowanie preparatem w dowolnej płaszczyźnie.

Mikroskop Biologiczny serii MK

Mikroskop Biologiczny serii MK

Precyzyjne mikroskopy biologiczne doskonale przystosowane do pracy w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych jak i na wyższych uczelniach. Mikroskop może być wyposażony w układ do fotografii cyfrowej/prezentacji wideo wraz z oprogramowaniem do wykonywania pomiarów.

Mikroskop Biologiczny MN800

Mikroskop Biologiczny MN800

Precyzyjne mikroskopy biologiczne. Doskonale przystosowane do pracy w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych Mikroskop można rozbudować o maksimum 4 stanowiska. Opcjonalne oprogramowanie komputerowe do akwizycji, archiwizacji i analizy obrazu.

Mikroskop Biologiczny MG

Mikroskop Biologiczny MG

Precyzyjne mikroskopy biologiczne doskonale przystosowane do prowadzenia rutynowych prac w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych. Nowe jasne regulowane oświetlenie diodą o mocy 1W zapewnia dużą ilość światła do prowadzenia obserwacji.

Mikroskop Biologiczny MB300

Mikroskop Biologiczny MB300

Precyzyjne diagnostyczne mikroskopy biologiczne doskonale przystosowane do pracy w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych. Jasne regulowane oświetlenie zapewnia dużą ilość światła do prowadzenia obserwacji. Zabudowany stolik bez wystającej zębatki.

Mikroskop Biologiczny MB200

Mikroskop Biologiczny MB200

Precyzyjne mikroskopy biologiczne doskonale przystosowane do pracy w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych. Dwie wersje oświetlenia do wyboru: oświetlenie diodą o mocy 3W lub halogenowe. Wygodny system wymiany żarówki/diody.

Mikroskop Biologiczny MB100

Mikroskop Biologiczny MB100

Precyzyjne podstawowe mikroskopy diagnostyczne doskonale przystosowane do pracy w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych jak i na wyższych uczelniach. Głowica z regulacją rozstawu okularów 48-75mm, korekcją dioptryjną +/- 5 dioptrii, kąt pochylenia okularów 30 stopni: - głowica dwuokularowa - głowica trójokularowa (opcja) - przystosowana do instalacji kamery.

Wyświetlanie od 1 do 12 (z 12 pozycji)
Stron:  1