Producent

EnSpectr

UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Produkty firmy EnSpectr w ofercie Labindex

Produkty firmy EnSpectr w ofercie Labindex

MixSplitter®

MixSplitter®

MIXSplitter® to system, który automatycznie skanuje i identyfikuje związki substancji mieszanych. Przeprowadzone wyniki analizy podają liczbę substancji w mieszaninie oraz ich stężenia; Identyfikacja do 0,1%; Analiza in situ; Wyniki w ciągu 20 minut; Brak ograniczeń dla liczby związków mieszaniny.

RaPort®  do identyfikacji grup materiałów niebezpiecznych

RaPort® do identyfikacji grup materiałów niebezpiecznych

Ręczny spektroskop Raman :RaPort® do identyfikacji grup materiałów niebezpiecznych i nielegalnych. Zapewnia precyzyjną identyfikację materiału z najwyższą mobilnością. Jest kompatybilny z systemem Android lub tabletem / smartfonem z systemem Windows.

RaPort® do identyfikacji cieczy

RaPort® do identyfikacji cieczy

Ręczny spektroskop Raman :RaPort® do identyfikacji cieczy. Zapewnia precyzyjną identyfikację materiału z najwyższą mobilnością. Jest kompatybilny z systemem Android lub tabletem / smartfonem z systemem Windows.

RaPort® do identyfikacji kamieni naturalnych i sztucznych

RaPort® do identyfikacji kamieni naturalnych i sztucznych

Ręczny spektroskop Raman :RaPort® do identyfikacji kamieni naturalnych i sztucznych. Zapewnia precyzyjną identyfikację materiału z najwyższą mobilnością. Jest kompatybilny z systemem Android lub tabletem / smartfonem z systemem Windows.

Spektrometr L405®

Spektrometr L405®

EnSpectr L405® to wyjątkowy analizator luminescencyjny;wykorzystuje szczelinę wejściową 30 mikrometrów, 1200 g / mm kraty i nowatorski filtr dolnoprzepustowy. Luminescencja jest wzbudzana półprzewodnikowym laserem 100 mW przy 405 nm, aby zapewnić jeden strzał widma luminescencji w zakresie widma od 455 nm do 760 nm.

Spektrometr M in vivo

Spektrometr M in vivo

Spektrometry luminescencyjne M In Vivo: są szeroko stosowane w diagnostyce medycznej, w rafinacji ropy naftowej, w kontroli materiału, w kontroli zanieczyszczenia środowiska i w wielu innych dziedzinach; Wyniki w ułamku sekundy; Pomiary w czasie rzeczywistym; Analiza w odległych częściach próbki; Zakres długości fal laserowych zgodnie z wymaganiami klienta.

Spektrometr R532®

Spektrometr R532®

Spektrometry EnSpectr R532®: Identyfikacja w czasie rzeczywistym nieznanych substancji; Długość fali lasera 532 nm; Moc lasera 30 mW; Zakres widma 100 cm-1 – 4000 cm-1; Czas integracji 10 ms – 500000 ms;Typ detektora CCD; Wymagania systemowe Windows XP/Vista/7/8;

Mikroskop Micro Kit®

Mikroskop Micro Kit®

EnSpectr Micro Kit® zamienia standardowy mikroskop w system mikroskopii Ramana; Długość fali lasera 532 nm; Moc lasera 30 mW; Detektor CCD; Ilość pikseli 3648; Czas integracji 10 ms – 500000 ms; Długość ogniskowa 75 mm; Wymagania systemowe Windows XP/Vista/7/8.

Mikroskop RamMics M532®

Mikroskop RamMics M532®

RamMics M532® Mikroskop Ramana integruje możliwości analizatora Ramana EnSpectr R532® i mikroskopu Olympus CX-41 dostosowanego zarówno do pomiarów transmisji jak i odbicia. Szeroka funkcjonalność pozwala wyróżnić cząstki wielkości 2-3 mikrometrów i odróżnić je od innych.

Wyświetlanie od 1 do 9 (z 9 pozycji)
Stron:  1