UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Łaźnie wodne i olejowe

Łaźnie wodne i olejowe. Łaźnie wodne z wytrząsaniem. Łaźnie z wymuszonym obiegiem wody. Łaźnie do odparowywania z płytą fajerkową. Statywy. Łaźnie do pracy pod wyciągiem. Łaźnie wodne wielostanowiskowe.


Łaźnie olejowe
Łaźnie olejowe
Łaźnie wodne
Łaźnie wodne
Łaźnie wodne z wytrząsaniem
Łaźnie wodne z wytrząsaniem

Łaźnie wodne i olejowe w ofercie Labindex

Łaźnie wodne z wytrząsaniem 1083, 1086, 1092

Łaźnie wodne z wytrząsaniem 1083, 1086, 1092

Łaźnie wodne z wytrząsaniem. Łaźnia wodna z wytrząsarką o ruchu posuwisto-zwrotnym lub kołowym, szybkość 10…25 min-1. Pojemność 20dm³. Wężownica do cyrkulacji wody chłodzącej. Łaźnia wodna o precyzji termostatowania ±0.1°C. Cyfrowy wyświetlacz LED temperatury. Dodatkowy wyświetlacz szybkości wytrząsania. Dwa niezależne systemy zabezpieczają przed przegrzaniem. Łaźnie wodne z pokrywą.

Łaźnie wodne z wytrząsaniem Thermolab

Łaźnie wodne z wytrząsaniem Thermolab

Łaźnie wodne z wytrząsaniem. Cztery niezależnie termostatowane komory. Łaźnia wodna z wytrząsarką o ruchu posuwisto-zwrotnym, szybkość 2…50 min-1. Łaźnia wodna o precyzji termostatowania ±0.1°C. Cyfrowy wyświetlacz LED temperatury. Dwa niezależne systemy zabezpieczają przed przegrzaniem. Łaźnie wodne z czterema niezależnymi pokrywami. Statywy na probówki 1.5-2.0, 15 i 50 ml.

Łaźnie wodne z wytrząsaniem 357

Łaźnie wodne z wytrząsaniem 357

Wytrząsarki z łaźnią wodną do pracy ciągłej. Uchwyty na platformie nośnej przeznaczone do typowych kolb Erlenmeyera. Eliptyczny ruch zapewnia efektywność mieszania. Regulacja amplitudy i częstotliwości drgań platformy z możliwością zmiany w trakcie pracy zapewnia optymalny dobór parametrów mieszania. Precyzyjny regulator temperatury stabilizuje temperaturę medium w łaźni z dokładnością +/-0.1°C.

Łaźnie wodne z wytrząsaniem MLL-WM

Łaźnie wodne z wytrząsaniem MLL-WM

Łaźnie wodne z wytrząsarką WM4 lub WM6. Powierzchnia robocza 170x220 mm lub 340x220 mm. Prędkość 20-160 cykli/min. Amplituda 20 mm. Regulacja analogowa. Wytrząsarki mogą pracować nałożone na łaźnie wodne MLL lub LW lub samodzielnie np. w cieplarkach.

Łaźnie olejowe LOC

Łaźnie olejowe LOC

Łaźnia olejowa typu LOC BASIC służy do przeprowadzania procesów chemicznych, farmaceutycznych i biologicznych w kąpieli oleju z możliwością regulacji temperatury w zakresie od temperatury otoczenia do temperatury 180°C.

Łaźnie piaskowo-olejowe ŁPO

Łaźnie piaskowo-olejowe ŁPO

Łaźnia piaskowo-olejowa typu ŁPO BASIC służy do przeprowadzania procesów chemicznych i fizycznych w otoczeniu ogrzewanego piasku w temperaturze do 400°C lub oleju mineralnego w temperaturze od 180°C do 300°C. Łaźnia przystosowana jest do naczyń o kształcie kulistym - kolb o pojemności 1000, 750, 500 ml oraz parownic porcelanowych lub szklanych.

Wyświetlanie od 1 do 6 (z 6 pozycji)
Stron:  1