UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Przesiewacze i sita

Przesiewacze ultradźwiękowe oraz przesiewacze wibracyjne, wstrząsarki do sit, przesiewacze pneumatyczne. Sita laboratoryjne zgodne z normami ISO i ASTM. Sita o średnicy od Ø100 do Ø400 mm


Przesiewacze i sita w ofercie Labindex

Przesiewacze Ultradźwiękowe Hielscher UP200St-TS

Przesiewacze Ultradźwiękowe Hielscher UP200St-TS

Ultradźwiękowy przesiewacz Hielscher UP200St-TS do sit laboratoryjnych szybko i niezawodnie przesiewa, frakcjonuje, klasyfikuje lub rozdziela proszki. Pierścień ultradźwiękowy jest po prostu zaciskany pomiędzy standardowymi sitami laboratoryjnymi lub sitami testowymi. Wibracje ultradźwiękowe są przenoszone na wszystkie sita w stosie sit.

Przesiewacze LPzE do sit 100 200 300 mm

Przesiewacze LPzE do sit 100 200 300 mm

Przesiewacz sitowy do analizy sitowej uziarnienia materiałów sypkich, pasz oraz wszelkich materiałów i surowców pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Pozwala przeprowadzać analizy materiałów na sucho lub na mokro (z przemywaniem podłączonym strumieniem wody - np. analiza gleby). Sita o średnicy 100, 200 lub 300 mm.

Przesiewacze LPzE 4e, do sit 400 mm

Przesiewacze LPzE 4e, do sit 400 mm

Techniczny przesiewacz sitowy do analizy sitowej dużej ilości materiałów sypkich, pasz oraz wszelkich materiałów i surowców pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Pozwala przeprowadzać analizy materiałów na sucho lub na mokro (z przemywaniem podłączonym strumieniem wody - np. analiza gleby). Sita o średnicy 400 mm.

Przesiewacze do materiałów pylistych LPzB 2e

Przesiewacze do materiałów pylistych LPzB 2e

Przesiewacz sitowy do analizy sitowej uziarnienia materiałów pylastych, takich jak: bentonity, gliny, pyły węglowe, pudry formierskie oraz materiałów, które elektryzują się w czasie przesiewania metodą tradycyjną. Na podstawie analizy sitowej można określić średnią wielkość ziarna, frakcję główną oraz wskaźnik jednorodności.

Szafa dźwiękochłonna do przesiewaczy

Szafa dźwiękochłonna do przesiewaczy

Szafa dźwiękochłonna do ograniczenia hałasu, przeznaczona na przesiewacz laboratoryjny.

Sita laboratoryjne

Sita laboratoryjne

Sita laboratoryjne zgodne z normą DIN ISO 3310. Sita w obudowie metalowej lub z tworzywa. Obręcz 25 lub 50 mm. Oczka kwadratowe o boku od 0,020 do 125mm. Sita do przesiewania o oczku 0.020…3.55mm z siatki z drutu ze stali nierdzewnej, zgodnie z ISO 3310-1. Sita o oczku 4,00…125mm wykonane z blachy perforowanej, zgodnie z ISO 3310-2. Każde sito wyposażone w uszczelkę.

Sita do zbóż

Sita do zbóż

Sita do zbóż w obudowie Ø 200 mm

Wyświetlanie od 1 do 7 (z 7 pozycji)
Stron:  1