Producent

Opta-Tech

UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Produkty firmy Opta-Tech w ofercie Labindex

Produkty firmy Opta-Tech w ofercie Labindex

Mikroskop stereoskopowy – Seria SL

Mikroskop stereoskopowy – Seria SL

Precyzyjne mikroskopy stereoskopowe doskonale przystosowane do prowadzenia obserwacji i badań trójwymiarowych drobnych przedmiotów, próbek minerałów, roślin, owadów itp. w świetle odbitym, przechodzącym lub w obu jednocześnie. Wysokiej klasy optyka mikroskopu, gwarantuje wysoką dokładność prowadzonych badań i obserwacji.

Mikroskop stereoskopowy – Seria X2000

Mikroskop stereoskopowy – Seria X2000

Mikroskopy dedykowane do prowadzenia stereoskopowych obserwacji drobnych przedmiotów trójwymiarowych w świetle przechodzącym i odbitym. Zależnie od rodzaju zastosowanej podstawy i oświetlacza mikroskop może być przystosowany do prowadzenia obserwacji bardzo różnych obiektów. Od drobnych owadów po elementy elektroniczne , mechaniczne itp.

Mikroskop stereoskopowy-Seria SK

Mikroskop stereoskopowy-Seria SK

Precyzyjne mikroskopy stereoskopowe doskonale przystosowane do prowadzenia obserwacji i badań trójwymiarowych drobnych przedmiotów, próbek minerałów, roślin, owadów itp. w świetle odbitym, przechodzącym lub w obu jednocześnie. Mikroskop może być wyposażony w układ do fotografii cyfrowej / prezentacji wideo.

Mikroskop Gemologiczy

Mikroskop Gemologiczy

Mikroskopy gemologiczne, głowica z regulacją rozstawu okularów 52-75mm, kąt pochylenia okularów 45 stopni: - głowica dwuokularowa lub opcjonalna głowica trójokularowa (binokularowa z dodatkowym torem wizyjnym dedykowanym do instalacji kamery). Do podstawy zamontowany jest manipulator jubilerski pozwalający na trzymanie i manipulowanie preparatem w dowolnej płaszczyźnie.

Mikroskop Biologiczny serii MK

Mikroskop Biologiczny serii MK

Precyzyjne mikroskopy biologiczne doskonale przystosowane do pracy w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych jak i na wyższych uczelniach. Mikroskop może być wyposażony w układ do fotografii cyfrowej/prezentacji wideo wraz z oprogramowaniem do wykonywania pomiarów.

Mikroskop Biologiczny MN800

Mikroskop Biologiczny MN800

Precyzyjne mikroskopy biologiczne. Doskonale przystosowane do pracy w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych Mikroskop można rozbudować o maksimum 4 stanowiska. Opcjonalne oprogramowanie komputerowe do akwizycji, archiwizacji i analizy obrazu.

Mikroskop Biologiczny MG

Mikroskop Biologiczny MG

Precyzyjne mikroskopy biologiczne doskonale przystosowane do prowadzenia rutynowych prac w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych. Nowe jasne regulowane oświetlenie diodą o mocy 1W zapewnia dużą ilość światła do prowadzenia obserwacji.

Mikroskop Biologiczny MB300

Mikroskop Biologiczny MB300

Precyzyjne diagnostyczne mikroskopy biologiczne doskonale przystosowane do pracy w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych. Jasne regulowane oświetlenie zapewnia dużą ilość światła do prowadzenia obserwacji. Zabudowany stolik bez wystającej zębatki.

Mikroskop Biologiczny MB200

Mikroskop Biologiczny MB200

Precyzyjne mikroskopy biologiczne doskonale przystosowane do pracy w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych. Dwie wersje oświetlenia do wyboru: oświetlenie diodą o mocy 3W lub halogenowe. Wygodny system wymiany żarówki/diody.

Mikroskop Biologiczny MB100

Mikroskop Biologiczny MB100

Precyzyjne podstawowe mikroskopy diagnostyczne doskonale przystosowane do pracy w laboratoriach, szpitalach i lecznicach weterynaryjnych jak i na wyższych uczelniach. Głowica z regulacją rozstawu okularów 48-75mm, korekcją dioptryjną +/- 5 dioptrii, kąt pochylenia okularów 30 stopni: - głowica dwuokularowa - głowica trójokularowa (opcja) - przystosowana do instalacji kamery.

Wyświetlanie od 1 do 10 (z 10 pozycji)
Stron:  1