Producent

WLD-TEC

UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu

Produkty firmy WLD-TEC w ofercie Labindex

Logo WLD-TEC

Firma

WLD-TEC GmbH
Spandauer Weg 1
37085 Göttingen, NIEMCY
www.wld-tec.com

Historia i dzień dzisiejszy

Niemiecka doświadczona i innowacyjna firma rodzinna, została założona w 1992 roku przez Andree i Bernda Wartewig. Andrea Wartewig, która utrzymuje stały kontakt z klientami, jest odpowiedzialna za marketing i prezentację produktów WLD-TEC GmbH. Bernd Wartewig, który ma ponad 25 lat doświadczenia w rozwoju sprzętu medycznego i laboratoryjnego, pełni funkcję kierownika produkcji i rozwoju w firmie.

Możliwości produkcyjne

Obecnie WLD-TEC GmbH ma 9 pracowników. Na 300 m² powierzchni produkcyjnej tworzy się prototypy dla największych klientów laboratoryjnych i medycznych. Wymagane plany konstrukcyjne są opracowywane na najnowocześniejszych stanowiskach roboczych CAD, które są przenoszone do obszaru produkcji na tokarki CNC, prasy dziurkarskie, krajarki, poddawane są obróbce laserowej i montowane w produkcie najwyższej jakości. Hydromechaniczne prasy do tłoczenia kształtowego, za pomocą siły wody umożliwiają produkcję produktów ze stali nierdzewnej o wysokiej odporności mechanicznej. Połączenie hydro-mechanicznego głębokiego tłoczenia i obróbki laserem 3D umożliwiają kształtowanie dowolnego kształtu z blachy metalowej.

Przegląd oferty

 • Fuego SCS - palniki gazowe laboratoryjne
  • Bezpieczne laboratoryjne palniki gazowe Fuego do ogrzewania i sterylizacji płomieniem są idealne do pracy w komorze laminarnej i laboratorium. Innowacyjna konstrukcja oraz rozbudowane cechy użytkowe w standardzie czynią ten palnik idealnym do wszystkich zastosowań związanych z płomieniem.
  • NOWOŚĆ: Model Fuego SCS basic RF z bezprzewodowym pedałem nożnym i odbiornikiem RF.
 • SteriMax - wyżarzanie bez płomienia
  • NOWOŚĆ: Elektryczny system sterylizacji SteriMax jest przeznaczony do sterylizacji ez laboratoryjnych, igieł i instrumentów. Idealny do laboratoriów i komór laminarnych gdy stosowanie gazów i otwartego płomienia jest niedozwolone.
 • Sensorturn - stolik obrotowy na szalki Petriego
  • NOWOŚĆ: Dwa modele o różnej prędkości obrotowej:
   • Sensorturn: 14 - 110 obr/min
   • Sensorturn pro: 14 - 210 obr/min
  • NOWE akcesoria: Stolik obrotowy szeroki do szalek Petriego o średnicy do 150 mm z przezroczystą silikonową pokrywką.
 • Powerjet - palniki gazowe ręczne o Dwa różne modele ręcznych palników gazowych z zapalnikiem piezoelektrycznym.
  • Powerjet: na naboje CG 1750
  • Powerjet 2: na gaz ziemny i propan/butan
 • Autoloop - automatyczna sterylizacja ez
  • Karuzela do automatycznej sterylizacji ez współpracująca z palnikiem Fuego.

System jakości

System zarządzania jakością WLD-TEC GmbH gwarantuje, że jest to wiarygodny partner na każdym etapie procesu, począwszy od fazy rozwoju, aż do dystrybucji.

Produkty firmy WLD-TEC w ofercie Labindex

Palniki gazowe Fuego SCS / SCS Pro

Palniki gazowe Fuego SCS / SCS Pro

Laboratoryjne palniki gazowe do 1350°C. Wersja profesjonalna. Sterowanie elektroniczne. Wyświetlacz LCD. Obsługa na podczerwień, przyciskami lub pedałem nożnym, także bezprzewodowym. Wbudowane systemy bezpieczeństwa, w tym SCS i BHC. Funkcja Turbo Płomienia. Czujnik przechyłu. Opływowy kształt przydatny w komorze laminarnej. Odporny na zatykanie i zalanie. Uchwyt na 3 ezy.

Palniki gazowe Fuego SCS Basic / Basic RF

Palniki gazowe Fuego SCS Basic / Basic RF

Laboratoryjne palniki gazowe do 1350°C. Sterowanie elektroniczne. Wersja podstawowa. Obsługa przyciskami lub pedałem nożnym, także bezprzewodowym. Wbudowane systemy bezpieczeństwa, w tym SCS i BHC. Funkcja Turbo Płomienia. Opływowy kształt przydatny w komorze laminarnej. Odporny na zatykanie i zalanie. Uchwyt na 3 ezy. Zasilanie gazem ziemnym lub propan-butan.

Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji)
Stron:  1