UWAGA: Zmiana adresu

Szanowni Państwo najnowsze informacje o ofercie znajdują się na nowej stronie:

www.labindex.eu


Łaźnia do wiskozymetrów Brookfiled'a RO-1

Łaźnia do wiskozymetrów Brookfiled'a RO-1

Łaźnia do wiskozymetrów Brookfiled'a, RO-1 Wymiary przestrzeni roboczej: 240x138x100 mm, Moc:300 W Pojemność: 2.8 l, Wymiary zewnętrzne: 340x165x210 mm.

Łaźnie wodne seria WEP

Łaźnie wodne seria WEP

Łaźnie wodne seria WEP; Mikroprocesorowy regulator temperatury z wyświetlaczami typu LED temperatury zadanej i mierzonej; Dostępne urządzenie w dwóch wielkościach 18 i 24 litry. Dostępne głębokości; 150 i 200 mm.

Łaźnie wodne seria PLWC

Łaźnie wodne seria PLWC

Cechą wyróżniająca łaźnie wodne serii PLWC jest zastosowanie cyrkulacji wody w zewnętrznym obiegu. Łaźnie wyposażone są w spawany po pasywacji elektrochemicznej zbiornik. Zbiorniki dostępne są w trzech różnych głębokościach.

Łaźnie wodne rzędowe LWR

Łaźnie wodne rzędowe LWR

Łaźnie wodne rzędowe typu LWR przeznaczone są do prowadzenia badań analityczno-medycznych, mikrobiologicznych, fizycznych, chemicznych oraz innych w kąpieli wodnej z możliwością regulacji temperatury w zakresie +20…+99,9°C. Serię BASIC wyróżnia: łatwość obsługi, małe wymiary, oraz niska cena przy zachowaniu wysokich standardów wykonania i funkcjonalności.

Łaźnie wodne bakteriologiczne LBK

Łaźnie wodne bakteriologiczne LBK

Łaźnie wodne typu LBK BASIC służą do przeprowadzania procesów chemicznych, farmaceutycznych i biologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem badań bakteriologicznych.

Łaźnie wodne MLL 547 cyfrowe

Łaźnie wodne MLL 547 cyfrowe

Łaźnie wodne wielostanowiskowe z cyfrowym sterowaniem. Zakres temperatury +10…+99°C. Dokładność temperatury w łaźni wodnej 0.2°C. Łaźnia wodna w dwóch wersjach ze zdejmowaną płytą fajerkową lub otwarta z półką. Łaźnia wodna z komorą o głębokości 150 lub 200 mm. Sterownik cyfrowy z wyświetlaczem LCD i sygnalizacją optyczną i akustyczną stanu pracy oraz alarmów.

Łaźnie wodne MLL 147 analogowe

Łaźnie wodne MLL 147 analogowe

Łaźnie wodne wielostanowiskowe z analogowym sterowaniem. Zakres temperatury +10…+99°C. Dokładność temperatury w łaźni wodnej 0.2°C. Łaźnia wodna w dwóch wersjach ze zdejmowaną płytą fajerkową lub otwarta z półką. Łaźnia wodna z komorą o głębokości 150 lub 200 mm. Sterownik analogowy z sygnalizacją optyczną i akustyczną stanu pracy oraz alarmów.

Łaźnie wodne LW 102 analogowe

Łaźnie wodne LW 102 analogowe

Łaźnie wodne z analogowym sterowaniem oraz mieszaniem. Zakres temperatury +10…+60°C. Dokładność temperatury w łaźni wodnej 0.1°C. Łaźnia wodna w trzech wersjach, ze zbiornikiem szklanym 7dm³, szklanym 16dm³ lub metalowym 5dm³. Łaźnia wodna z wężownicą do chłodzenia np. wodą wodociągową. Sterownik analogowy z sygnalizacją optyczną i akustyczną stanu pracy oraz alarmów.

Łaźnie wodne z fajerkami 1023

Łaźnie wodne z fajerkami 1023

Łaźnie wodne z fajerkami, przeznaczone do łagodnego odparowywania z kolb Erlenmayera, zlewek oraz innych naczyń laboratoryjnych. Zestaw 9 fajerek, stopniowa redukcja średnicy otworu w zakresie 45.5…194mm co 20 mm. Fajerki wykonane z odpornego na temperaturę tworzywa. Zakres temperatury +5…+99.9°C. Pojemność 7 dm³. Regulacja analogowa.

Wyświetlanie od 1 do 9 (z 9 pozycji)
Stron:  1